VideoWars by ScreenLovers już 3 października 2023 – save the date

Wasza (i nasza) ulubiona konferencja o wideo i reklamie powraca już 3 października! W Warszawie (Klub Palladium), na żywo, w formule #fakty #dane #konkrety. W programie? Insiderskie dane, 5-gwiazdkowi spikerzy i zero prezentacji kleconych na kolanie dzień przed konferencją 😊

Kogo zobaczycie na scenie VideoWars?

M.in. Wendy Bernfeld, światową konsultantkę wyspecjalizowaną m.in. w segmencie FAST, Luci Sanan, ekspertkę od programmingu i branded content, Marcina Wiatra odpowiedzialnego za marketing we FlixBus, Iwonę Piwek, szefową sprzedaży YouTube, Joannę Okłę, CEO EssenceMediacom, a także przedstawicieli GroupM, TVN, L’Oreal, Reckitt, Starcomu, Coca-Coli, Gemiusa, PlumResearch i wielu wielu innych!

Podejrzyjcie ich na stronie konferencji: https://videowars.screenlovers.pl/, poprzez którą można zamawiać bilety.

Na VideoWars by ScreenLovers spotkamy się już po raz szósty. Prawdopodobnie najlepsza konferencja o wideo i reklamie dostarczy Wam świeżych wieści m.in. o:

  • światowym programmingu
  • lokalnych innowacjach w sprzedaży i pomiarze wideo
  • technologiach podbijających reklamę i dystrybucję
  • reklamowej ekspansji streamerów
  • (r)ewolucji FAST
  • efektywności komunikacji w niepewnych czasach

Nie zabraknie też demaskowania łże-teorii i przebijania branżowych balonów, od czego nie stronimy na łamach serwisu ScreenLovers oraz na scenie naszej konferencji.

W gronie tegorocznych partnerów imprezy są: TVN Warner Bros. Discovery, Finecast, GroupM, Active Family, Gemius, YouTube, AMC, AFA Media i Golden Submarine.

By zakosztować atmosfery VideoWars zerknijcie do naszych relacji z poprzednich edycji, każda była odkrywcza, błyskotliwa i… większa od poprzedniej 😊

Piąta edycja.

Czwarta edycja.

Trzecia edycja.

Druga edycja.

I pierwsza.

Do zobaczenia na szóstej!

ScreenLovers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.