O nas

ScreenLovers to przede wszystkim świat wideo i telewizji, ale nierzadko stają się one pretekstem do wyjrzenia dalej – na rynek mediów i reklamy. 

ScreenLovers jest miejscem pogłębionej analizy, przekornej refleksji, ostrej polemiki. Sięgamy tu po ważne, ale nie zawsze popularne tematy, odkrywamy trendy kiełkujące na rynku multiscreen, które opisujemy w myśl formuły #fakty #dane #konkrety. 

ScreenLovers nie czapkuje CEO-som, CMO-som i innym mediowym świętościom. Dworujemy z rynkowych ściem, a od śpiewania w branżowym chórze wolimy własne poglądy (zawsze prywatne). 

Last but not least – organizujemy VideoWars by ScreenLovers! To nasza doroczna, 5-gwiazdkowa konferencja poświęcona głównie wideo i telewizji. Tak jak i cały ScreenLovers, scena VideoWars jest strefą wolną od bulszitu. 

Serwisem zawiadują:

Joanna Nowakowska

Żyje z pisania, ale woli czytanie. Łącznie od ponad dekady śledzi rynek telewizyjny, a od jakiegoś czasu ma wrażenie, że rynek śledzi również ją. Obowiązki naczelnej ScreenLoverki łączy z pracą w agencji mediowej, do której przeszła z Atmediów. Poprzednio – dziennikarka „Media & Marketing Polska”. Zaprasza tu: joanna.nowakowska@screenlovers.pl, tel: 509 601 886

Wojciech Kowalczyk

W mediach i reklamie od ponad dekady. Planował i kupował w Optimum Media OMD. Latami brokerzył w Atmediach. Współtworzył telewizje tematyczna w MTG/Viasat World. Obecnie w pracuje w Telewizji Polskiej w Biurze Reklamy. Na ScreenLovers przedstawia prywatne opinie. Dostępny pod: wojciech.kowalczyk@screenlovers.pl