“Szybkie Numerki” ScreenLovers – zapisz się do naszego newslettera

ScreenLovers to głównie serwis i konferencja, ale kto nam zabroni wysłać raz na jakiś czas także newsletter :)? Uznaliśmy, że i w tej formie spróbujemy dostarczyć pożytecznych insightów o wideo i reklamie – czasem rodem z własnych głów, czasem zgapionych od mądrzejszych obserwatorów rynku.
Tytułowa formuła „Szybkie Numerki” oznacza, że o rynku opowiadamy z pomocą liczb i wykresów.

Chcesz je dostawać? – nic prostszego, formularz znajdziesz poniżej. Chcesz je przesłać znajomym? Wystarczy, że podasz ten LINK.

Błąd dzielenia przez ogórek. Zrestartuj wszechświat i prześlij dane raz jeszcze.
Serwus! Jesteś w ekskluzywnym gronie odbiorców newsletterów ScreenLovers.

Newsletter ScreenLovers

Nie wszystko, co chcielibyśmy przekazać rynkowi, mieści się w formule tekstów na ScreenLovers czy prezentacji na VideoWars. Dlatego stworzyliśmy Szybkie Numerki, newsletter, w którym konkretnie, choć lakonicznie odnosimy się do trendów w wideo i reklamie. Nie obiecujemy, że będzie super regularnie, ale za to na pewno zgodnie z naszą dewizą: #fakty #dane #konkrety. Będzie nam miło nie spamować także Ciebie 😊

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Oczywiście nie subskrybuj kota w worku 🙂 Zachęcamy do podejrzenia jak wyglądały poprzednie wydania: pierwsze, drugie, trzecie i styczniowe z 2023 r.

Photo by Chris Barbalis on Unsplash

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.