Publikacje

/
2018-02-14

Na salonach ze ScreenLovers: kalendarz branżowych imprez! 

Od kilku lat obserwujemy wielkie wzmożenie na rynku konferencyjnym. Od firm wyspecjalizowanych w organizacji konferencji, przez wydawnictwa ratujące finanse płatnymi eventami po firmy, które budują wizerunek zapraszając klientów i liderów opinii na własne imprezy. W tym morzu konferencji takich, na które rzeczywiście bardzo warto się wybrać jest oczywiście niewiele, szczególnie, jeśli zależy nam na zdobyciu wiedzy, a nie tylko wypiciu kawy ze znajomymi.
Od kiedy ScreenLovers organizuje VideoWars, przyglądamy się rynkowi konferencji szczególnie bacznie. Teraz postanowiliśmy dodatkowo trochę uporządkować temat i zaoferować Wam subiektywny przewodnik po cyklicznych imprezach mediowo-reklamowych. 
Poza krótkim opisem, opatrujemy je też ratingiem – od zera do 5 gwiazdek. Wyjściowa ocena to 3 gwiazdki. Wszystko co ponad 3 oznacza naszą rekomendacje, a to co poniżej oznacza, że odradzamy. Nie zawsze gwiazdki przyznawane są przez blogerów ScreenLovers – w przypadku imprez, na których nie byliśmy, posiłkujemy się opinią znanych nam krytycznych bywalców. Naturalnie większe wymagania mamy wobec konferencji płatnych, stąd też surowsze ich kryteria gwiazdkowania. 
Tu znajdziecie link do kalendarza: 
Zamierzamy go na bieżąco uzupełniać – zgłaszajcie więc swoje propozycje! (screenlovers@screenlovers.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /scn_lvrs/wp-content/themes/responsive_new/footer.php on line 1
X