Konferencja ScreenLovers już 7 listopada w Warszawie! 

7 listopada ScreenLovers zabierze Was w całodniową wyprawę po rynku TV streamingu i reklamy. Do 15 czerwca trwa call for papers, a sprzedaż biletów na konferencję ruszy z początkiem sierpnia. 

Czy zabukowaliście już #TheDay w kalendarzach? Jeśli nie, zachęcamy, chyba że nie interesują Was: 

  • obraz rynku AVOD, BVOD, HVOD, FAST
  • trendy w światowej produkcji i branded content 
  • efektywność wideo w różnych środowiskach 
  • reklamowe oferty gigantów SVOD 
  • i wszystko, co pozwoli Wam skuteczniej robić biznes w świecie TV i reklamy! 

Do 15 czerwca czekamy na zgłoszenia od potencjalnych mówców VideoWars by ScreenLovers. Macie mediowy szósty zmysł? Chcecie sypnąć ze sceny złotymi myślami? A może popełniliście 7 grzechów planningu i chcecie się wypowiadać przed branżą? Opiszcie krótko swój pomysł i przyślij go do Joanny i/lub Wojtka (joanna.nowakowska@screenlovers.pl, wojciech.kowalczyk@screenlovers.pl). Obiecujemy życzliwie przyjrzeć się zgłoszeniom, zanim przekujecie część z nich w prezentacje przed najlepszą mediowo-reklamową publicznością w Polsce! 

A z rzeczy organizacyjnych: sprzedaż biletów na VideoWars by ScreenLovers ruszy w połowie wakacji. Będzie je można kupić przez stronę: https://videowars.screenlovers.pl 

Konferencji VideoWars partneruje kilka fantastycznych mediowych i reklamowych marek. Jeśli chcesz do nich dołączyć, również zapraszamy do rozmowy z Joanną i/lub Wojtkiem (joanna.nowakowska@screenlovers.pl, wojciech.kowalczyk@screenlovers.pl).

Do zobaczenia na 5-gwiazdkowej imprezie ScreenLovers! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.